Podsumowanie roku 2016 – wstęp *

Rok 2016 był rekordowy prawie pod każdym względem. Dwukrotnie pobity dzienny rekord odsłon bloga, rekord miesięczny również. Jedyny, który się ostał to roczny – 2014 nadal nie pobity.

Co najśmieszniejsze – prawie przez cały rok nie pisałem, potrzebowałem sobie zrobić od tego przerwę. Aż nadszedł koniec listopada i niesiony pozytywnym klimatem świąt (Last Christmas!), postanowiłem, że w grudniu będę pisał dzień w dzień.

I stało się! Postanowienie dotrzymane, dzisiaj piszę 31 posta. Miałem lekki kryzys – mniej więcej w połowie, o 23:45 stwierdziłem – dzisiaj nie dam rady. Ale spojrzałem na statystyki z poprzednich dni i to mi dało mega kopa! Tak, tak – to dzięki Wam drodzy czytelnicy byłem w stanie osiągnąć założony cel. Inaczej byłoby to niemożliwe.

Potem pociąg ruszył pełną parą. Pierwszy rekord i 423 odsłony. Kolejny dzień – 425! Nakręcało to mocniej i mocniej. Potem 3 dni świąt – ruch trochę zmalał, ale oto 27 grudnia i znowu petarda.

Teraz postanowienie na cały nowy rok – co najmniej 10 postów miesięcznie. Mam nadzieję, że i w tym wytrwam. Pomożecie? 🙂

* Na początku stycznia skupię się na szczegółowym podsumowaniu.

Zostaw komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s