netdevelopers.pl – od deweloperów dla deweloperów

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…Wróć. Po prostu dawno temu powstała idea stworzenia ogólnopolskiej strony dla .NET deweloperów, na której będą znajdować się wszelkie potrzebne do życia programisty informacje. Koniec z szukaniem webcastów, artykułów, blogów, konferencji i innych po bezgranicznych czeluściach Internetu.

Pierwsza próba upadła dosyć szybko – na etapie pierwszych dyskusji dotyczących architektury i ogólnego zarysu. Po jakimś czasie, chyba 2 lat – Paweł K. popraw mnie jeśli się mylę – pomysł wrócił i udało się postawić stronę pod adresem http://netdevelopers.pl/. Tutaj ogromne podziękowania dla w/w Pawła za ogrom pracy włożony w “uruchomienie” projektu.

Tak jak wspomniałem, jest to strona stworzona przez programistów dla programistów. Jeżeli ktoś jeszcze się o niej nie dowiedział, to zapraszam na:

https://github.com/NetDevelopersPoland/NetDevPLWebsite

Twórzcie swoje forki, działajcie i dołóżcie też swoje cegiełki do tego projektu. Uważam, że naprawdę wiele udało się już zrobić. Fajnie byłoby wyciągnąć tę stronę na jeszcze wyższy poziom. Jeżeli jesteś czytelniku zainteresowany współtworzeniem bardzo fajnego projektu, wszelkie instrukcje znajdziesz w markdownie README na githubie.

W chwili, gdy piszę tego posta, w projekt zaangażowanych jest 13 contributorsów, a z pewnością może nas być dużo więcej. Tak więc klawiatury w dłoń i do boju!

3 thoughts on “netdevelopers.pl – od deweloperów dla deweloperów

Zostaw komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s