netdevelopers.pl – od deweloperów dla deweloperów

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…Wróć. Po prostu dawno temu powstała idea stworzenia ogólnopolskiej strony dla .NET deweloperów, na której będą znajdować się wszelkie potrzebne do życia programisty informacje. Koniec z szukaniem webcastów, artykułów, blogów, konferencji i innych po bezgranicznych czeluściach Internetu.

Pierwsza próba upadła dosyć szybko – na etapie pierwszych dyskusji dotyczących architektury i ogólnego zarysu. Po jakimś czasie, chyba 2 lat – Paweł K. popraw mnie jeśli się mylę – pomysł wrócił i udało się postawić stronę pod adresem http://netdevelopers.pl/. Tutaj ogromne podziękowania dla w/w Pawła za ogrom pracy włożony w „uruchomienie” projektu.

Tak jak wspomniałem, jest to strona stworzona przez programistów dla programistów. Jeżeli ktoś jeszcze się o niej nie dowiedział, to zapraszam na:

https://github.com/NetDevelopersPoland/NetDevPLWebsite

Twórzcie swoje forki, działajcie i dołóżcie też swoje cegiełki do tego projektu. Uważam, że naprawdę wiele udało się już zrobić. Fajnie byłoby wyciągnąć tę stronę na jeszcze wyższy poziom. Jeżeli jesteś czytelniku zainteresowany współtworzeniem bardzo fajnego projektu, wszelkie instrukcje znajdziesz w markdownie README na githubie.

W chwili, gdy piszę tego posta, w projekt zaangażowanych jest 13 contributorsów, a z pewnością może nas być dużo więcej. Tak więc klawiatury w dłoń i do boju!

3 uwagi do wpisu “netdevelopers.pl – od deweloperów dla deweloperów

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s